Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. likwidacji szkód majątkowych

PKO Ubezpieczenia

  • Chłodna 52, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 52

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzisz procesy likwidacyjne przydzielonych szkód, udzielając informacji osobie poszkodowanej lub jej pełnomocnikowi o niezbędnych dokumentach i procedurach oraz aktualnym stanie likwidacji

  • uzyskujesz informacje i dokumenty dotyczące wniosków i polis, celem ustalenia: zakresu ochrony, okresu odpowiedzialności i faktu opłacenia rat składek w terminach, odpowiedzialności TU i rozmiaru roszczeń oraz przeprowadzenie postępowania regresowego

  • rejestrujesz szkody z uwzględnieniem ich przyczyn, rezerwy szkodowej i jej aktualizacji

  • utrzymujesz telefoniczny kontakt z poszkodowanym w procesie likwidacji szkody

  • formułujesz opinie i decyzje odszkodowawcze wraz ze szczegółowym ich uzasadnieniem, uwzględniając wewnętrzne regulacje, uwarunkowania prawne i orzecznictwo sądowe

  • współdziałasz z instytucjami i organami administracji, innymi departamentami TU oraz dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w zakresie masowych procesów likwidacji szkód z ryzyk majątkowych (ubezpieczenie domów i mieszkań)

  • znasz systemy informatyczne odzwierciedlające te procesy

  • masz minimum 3 lata praktycznego doświadczenia w likwidacji szkód

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny