Specjalista ds. Likwidacji Szkód Osobowych OC

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • gromadzenie i analiza dokumentów oraz informacji w celu ustalenia odpowiedzialności gwarancyjnej Towarzystwa oraz wysokości należnych odszkodowań
    • prowadzenie działań zmierzających do wyeliminowania nienależnych wypłat świadczeń
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi i wewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód
    • szacowanie rezerw techniczno-ubezpieczeniowych
    • opracowywanie stanowiska Towarzystwa w zakresie przyznawania i odmowy przyznania odszkodowania /świadczenia
    • ustalanie zasadności wystąpień z roszczeniami regresowymi
    • akceptacja wypłat odszkodowań, świadczeń i innych kosztów w granicach pełnomocnictw udzielonych przez pracodawcę
    Oczekujemy:
    • doświadczenia w obszarze likwidacji szkód osobowych, min. 1 rok
    • znajomości przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego
    • umiejętności pracy w zespole
    • rzetelności, odpowiedzialności i samodzielności
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę na pełen etat
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport
    • możliwość nauki języka angielskiego