Oferta pracy

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Osobowych

Generali O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania

  • Bezpośredni kontakt z osobami poszkodowanymi, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w miejscu zamieszkania poszkodowanych
  • Gromadzenie i analiza dokumentów oraz informacji w celu ustalenia odpowiedzialności gwarancyjnej Towarzystwa oraz wysokości należnych odszkodowań
  • Prowadzenie działań zmierzających do wyeliminowania nienależnych wypłat świadczeń
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi i wewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód
  • Szacowanie rezerw techniczno-ubezpieczeniowych
  • Opracowywanie stanowiska Towarzystwa w zakresie przyznawania i odmowy przyznania odszkodowania /świadczenia
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie ugód
  • Ustalanie zasadności wystąpień z roszczeniami regresowymi
  • Akceptacja wypłat odszkodowań, świadczeń i innych kosztów w granicach pełnomocnictw udzielonych przez pracodawcę
  • Pozyskiwanie dokumentacji z sądów, prokuratur, policji

Nasze oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze likwidacji szkód osobowych
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji
  • Prawo jazdy kat.B

Twoje korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne