Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WYBIERZ FIRMĘ,
    KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

    Dynamicznie rozwijająca się firma Link4, lider ubezpieczeń direct
    w Polsce, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce
    w latach 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy oraz Odpowiedzialny
    Pracodawca – Lider HR 2015 r., poszukuje w związku z powiększaniem
    Zespołu
    , osoby na stanowisko:

    (umowa na zastępstwo)
    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Samodzielna obsługa prowadzonych procesów likwidacji szkód osobowych
    • Odpowiadanie na odwołania poszkodowanych od decyzji ubezpieczyciela
    • Odpowiadanie na zapytania Rzecznika Ubezpieczonych i Komisji Nadzoru Finansowego
    • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonej likwidacji szkód
    top

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w likwidacji szkód osobowych
    • Bardzo dobra znajomość obsługi roszczeń z tytułu ubezpieczeń odpowiedzialności
      cywilnej
    • Dobre umiejętności negocjacyjne
    • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu odpowiedzi na pisma Rzecznika
      Ubezpieczonych i KNF

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w celu zastępstwa pracownika)
    • Pracę w kulturze zorientowanej na osiągnięcia, gdzie każdy z nas ma wyznaczone wartości i cele oraz jest za nie nagradzany
    • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie