Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. likwidacji szkód

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy. Naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Anglią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)
    Nr ref.: SDS 6/2019

    Obowiązki:

    • Samodzielne prowadzenie procesów związanych ze szkodami transportowymi (uszkodzenia sprzętu i ładunków).
    • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi i wewnętrznym działem technicznym.
    • Utrzymywanie kontaktu z ubezpieczycielami, ekspertami ds. ładunków i innymi zainteresowanymi stronami.
    • Wykonywanie bieżących obowiązków administracyjnych.
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z kwestiami ubezpieczeń.
    • Tworzenie raportów dla zarządu.
    • Dążenie to zwiększenia efektywności procesów i terminowego rozliczania szkód.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 500 osób w całej Europie.
    • Opłacane przez firmę kursy językowe.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    • Mnóstwo inicjatyw pracowniczych, tworzących niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i codzienny kontakt z językiem angielskim.
    • Prywatną opiekę medyczną i dostęp do platformy MyBenefit.
    • Firmowe treningi piłki nożnej.

    Oczekujemy:

    • Potwierdzonego, dwuletniego doświadczenia na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych oraz bardzo dobrej znajomości branży.
    • Znajomości przepisów prawa cywilnego i ubezpieczeniowego.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, niezbędnej do codziennej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office i programu Audatex.
    • Terminowości i bardzo dobrej organizacji czasu pracy.
    • Znajomości budowy pojazdów oraz wiedzy dotyczącej napraw blacharsko-lakierniczych.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich dokumentów
    aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    bottom
    opis