Oferta pracy

Specjalista ds. Likwidacji Szkód

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceO firmie

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w Polsce

al. Jerozolimskie 136

Warszawa

Cechujesz się kompetencją i zdeterminowaniem? Chcesz osiągać ambitne cele biznesowe poprzez wdrażanie swoich pomysłów w dynamicznym środowisku oraz mieć satysfakcję z wykonanej pracy? Jeśli tak – szukamy właśnie Ciebie!

POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO
SPECJALISTY DS. LIKWIDACJI SZKÓD
W POLSCE

Zakres obowiązków:

  • terminowe, zgodne z przepisami prowadzenie merytorycznej likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych oraz/lub majątkowych, w tym:
    • sprawdzanie wstępnych informacji dostarczanych w związku ze zgłoszonymi szkodami
    • odpowiedzialność za uzyskanie dokładnych danych od uczestników zdarzenia oraz instytucji
    • gromadzenie informacji i dokumentów niezbędnych do ustalenia okoliczności zdarzenia
    • podejmowanie niezbędnych kroków w celu zapewnienia prawidłowej weryfikacji okoliczności zdarzenia i oszacowania rozmiarów szkody
    • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami
    • współpraca z rzeczoznawcami i innymi podmiotami zewnętrznymi
    • prowadzenie negocjacji i zawieranie ugód w ramach kompetencji
  • zarządzanie dokumentami, prawidłowe prowadzenie dokumentacji w bazie danych spółki

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. likwidacji szkód (preferowany zakres: szkody komunikacyjne, osobowe oraz/lub majątkowe)
  • umiejętnośc podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Excel i Outlook)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, terminowość, systematyczność, bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i dokładność w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • przestronne biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • udział w projecie budowy Działu Likwidacji Szkód od podstaw
  • ciekawą i dynamiczną pracę w stabilnej i rozwijającej się spółce
  • przyjaznych współpracowników i dobre warunki pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity (MultiSport i opieka zdrowotna)

Kontakt:

  • prosimy o przesłanie CV używając przycisku aplikuj
  • skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
  • informacje o firmie: balcia.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy