Oferta pracy

Specjalista ds. Likwidacji Szkód

INTER Polska O firmie

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w procesie merytorycznej likwidacji szkód,

  • analiza dokumentów i ustalanie zakresu odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń,

  • ustalanie wartości zadośćuczynienia, odszkodowania, renty,

  • przygotowywanie decyzji o wypłacie lub odmowie wypłaty odszkodowania,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: mile widziane ubezpieczeniowe lub prawnicze,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w likwidacji szkód i świadczeń osobowych,

  • zdolności negocjacyjne i samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • znajomość systemów ewidencji szkód,

  • rzetelność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie ubezpieczeniowej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • współpracę z profesjonalnym zespołem,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet medyczny oraz pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. to wiodąca marka w ubezpieczeniach dla branży medycznej. Jesteśmy obecni na polskim rynku ochrony zdrowia od ponad 27 lat, tworząc kompleksowe programy ubezpieczeniowe dla zawodów medycznych.

Przewiń do profilu firmy