Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Likwidacji Szkód

  • Warszawa, Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem międzynarodowej spółki działającej w sektorze ubezpieczeniowym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD
    praca w Jankach k Warszawy

    Nr referencyjny: SLS/02/15

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Likwidację szkód oraz realizację świadczeń z ubezpieczeń sprzętu mobilnego, RTV i AGD
    • Bieżący kontakt z Klientami, serwisami oraz innymi podmiotami w zakresie związanym z likwidacją szkód oraz procesami i produktami ubezpieczeniowymi Spółki

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie zgłoszeń szkód i rejestrowanie ich w systemie komputerowym
    • Realizacja procesu likwidacji szkody zgodnie z procedurami, kryteriami ilościowymi i jakościowymi
    • Współpraca z serwisami oraz innymi podmiotami zewnętrznymi realizującymi usługi na rzecz spółki
    • Udzielanie Klientom szczegółowych informacji o ich szkodach
    • Obsługa Parterów biznesowych współpracujących ze spółką w zakresie sprzedaży ubezpieczeń
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
    • Rozpatrywanie reklamacji Klientów
    • Raportowanie procesów likwidacyjnych

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 2 lata doświadczenia  w pracy w firmie ubezpieczeniowej / likwidacji szkód
    • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta lub call center
    • Mile widziane doświadczenie i umiejętności techniczne, zainteresowanie nowoczesną technologią użytkową
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności MS Excel
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Dokładność, samodzielność, rzetelność
    • Odpowiedzialność, uczciwość
    • Orientacja na cel

    Oferujemy

    • Rozwój oraz zdobywanie wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się Spółce
    • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
    • Atrakcyjny pakiet  wynagrodzenia (powiększony o dodatkowe świadczenia)
    • Praca 8h dziennie, 5 dni w tygodniu, w godzinach między 8 a 18

    Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających wymagane kryteria prosimy o przesłanie życiorysu  wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.