Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Limitu Kredytowego

Easy Payment ServicesO firmie

  • Żurawia 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Easy Payment Services

Żurawia 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena zdolności kredytowej Klienta oraz ustalanie jego limitu kredytowego zgodnie z Polityką Kredytową Spółki;

  • Kontakt z Klientem w celu weryfikacji przekazanych danych;

  • Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji kredytowych;

  • Przedstawianie analiz i rekomendacji odnośnie przyznanych kart kredytowych;

  • Archiwizacja dokumentów;

  • Wykonywanie samodzielnych zadań zleconych przez przełożonego;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej związanej z obsługą pożyczek lub kredytów konsumenckich, kart kredytowych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy zapewniająca realizację powierzonych zadań;

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo wysokie zdolności komunikacyjne;

To oferujemy

  • Długotrwały rozwój zawodowy w międzynarodowym przedsiębiorstwie;

  • Interesującą pracę w przyjaznym i motywującym środowisku;

  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • System benefitów takich jak opieka medyczna, wydłużony wymiar urlopu zgodnie ze stażem w Spółce

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy;

Easy Payment Services Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej, która dostarcza karty kredytowe na szeroką skalę. Naszą misją jest zapewnienie każdemu, niezależnie od jego statusu życiowego szansy na szybki dostęp do narzędzi finansowych, produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy