Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Literackich

Krakowskie Biuro Festiwalowe

4 0005 500 brutto / mies.
  • Wygrana 2, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wygrana 2

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie projektów literackich, w tym festiwali, projektów wydawniczych, programów literackich i edukacyjnych oraz projektów o charakterze krajowym i międzynarodowym;

  • samodzielne programowanie wydarzeń i programów literackich;

  • zarządzanie projektami literackimi KBF w zakresie programowym;

  • weryfikowanie i dobór propozycji programowych w działaniach realizowanych w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO;

  • reprezentowanie KBF na zewnątrz, nawiązywanie i rozwijanie relacji oraz wzmacnianie partnerstwa z krakowskim i ogólnopolskim środowiskiem literackim;

  • kosztorysowanie wydarzeń oraz zarządzanie budżetami.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w branży;

  • wykształcenie wyższe (ukończone studia magisterskie);

  • biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość drugiego języka obcego);

  • wiedza merytoryczna;

  • znajomość branży literackiej i wydarzeń literackich w Polsce;

  • wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej;

  • samodzielność;

  • kreatywność;

  • rzetelność i odpowiedzialność;

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • wysoka kultura osobista;

  • doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi w zakresie realizacji zadań związanych z kulturą i pożytkiem publicznym;

  • wysokie umiejętności społeczne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów (tzw. „lekkie pióro”).

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • wynagrodzenie w wysokości 4000-5500 zł brutto (w zależności od doświadczenia);

  • twórczą atmosferę pracy;

  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy miejską instytucją kultury *, działamy na rzecz rozwoju przemysłów kreatywnych ©, biznesu &, turystyki kulturalnej #, branży spotkań + i przemysłów czasu wolnego...

Przewiń do profilu firmy