Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Budowlanych 21

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja dostaw i zwrotów do/od Klientów,
  • Opracowywanie dokumentacji magazynowej,
  • Monitorowanie i planowanie zapotrzebowania materiałowego z uwzględnieniem określonego minimum zapasów,
  • Aktywność w zakresie propozycji optymalizacji przebiegu pracy,
  • Koordynowanie zamówień i procesów logistycznych,
  • Wsparcie corocznej inwentaryzacji,
  • Wsparcie systemu zarządzania reklamacjami,
  • Optymalizacja transportu,

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - preferowane poziom B2 ,
  • Znajomość MS Office (zaawansowany Excel),
  • Otwartość, komunikatywność oraz niezawodność w działaniu.

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie w zakresie logistyki będzie atutem

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland,
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Praca w godz. 8.00-16:30 pon-czw, 8:00-14:00 piątek.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta, Budowlanych 21, Gdańsk