Specjalista ds. Logistyczno - Biurowych w Wypożyczalni Samochodów.

Express Car Rental

  • Pszenna 39a, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Pszenna 39a

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obsługiwanych zleceń transportowych

  • Wsparcie oddziału w codziennych działaniach (nadzorowanie grafików pracy Kierowców, nadzór nad ich realizacją oraz reagowanie na zachodzące zmiany)

  • Realizowanie procesu odbiorów samochodów po wynajmie– opisywanie samochodów po zwrocie, potwierdzanie pozycji do obciążenia na podstawie protokołu zwrotu

  • Obsługa floty Traficar

Nasze wymagania

  • Dobrze organizujesz swój czas oraz dbasz o terminową realizację zadań

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi

  • Do powierzonych obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem i dokładnością

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu budowy samochodów

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B – na Twoje życzenie

  • Pracę w systemie zmianowym (8:00-16:00, 9:00-17:00)

  • Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Oferujemy benefity pozapłacowe (opieka medyczna w LuxMed, dofinansowanie karty Benefit MultiSport, platforma językowa eTutor)

  • Oferujemy zniżki na wszystkie usługi i produkty znajdujące się w portfolio Holding1

  • Wspieramy inicjatywy społeczne realizowane przez naszych pracowników poza godzinami pracy

  • Organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Express to największa wypożyczalnia samochodów Polsce. Oferujemy do wynajmu samochody miejskie, ekonomiczne, kompaktowe klasy średniej oraz klasy wyższej, a także pojazdy segmentu SUV i auta dostawcze. Jesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce, która obsługuje równocześnie wszystkie segmenty rynku wynajmu samochodów: klasyczny wynajem dzienny, tzw. Rent a Car, wynajem długoterminowy (Long Term Rental), wynajem średnioterminowy (Medium Term Rental) oraz segment zarządzania flotami (Car Fleet Management). Express to także twórca carsharingu w Polsce - Traficara.

Przewiń do profilu firmy