Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyczno-technicznych

BYŚ-WOJCIECH BYŚKINIEWICZ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wólczyńska 249

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie SAP - planowanie, realizacja, kontrola zleceń związanych z odbiorem odpadów,

  • Planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do realizacji zleceń,

  • Koordynowanie pracy kierowców, monitoring czasu pracy,

  • Monitorowanie położenia pojazdów, obsługa systemów GPS,

  • Obsługa systemu ważenia odpadów oraz Bazy Danych Odpadowych,

  • Nadzór nad pojazdami, monitoring zużycia paliwa,

  • Monitoring stylu jazdy kierowców,

  • Sporządzanie raportów z wykorzystaniem Excel.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne,

  • Doświadczenie logistyczno-techniczne,

  • Zaawansowana znajomość obsługi systemów GPS,

  • Doświadczenie w zarządzaniu kierowcami,

  • Znajomość zasad rozliczania czasu pracy kierowców,

  • Znajomość Excel w stopniu zaawansowanym,

  • Umiejętności analityczne,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi Bazy Danych Odpadowych (BDO),

  • Prawo jazdy kat. C.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Pakiet ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Firma BYŚ zajmuje się gospodarka odpadami. Jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie, wyróżniającą się w branży profesjonalizmem i innowacyjnością. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie www.bys.pl.

Przewiń do profilu firmy