Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistycznych systemów IT

ROCKWOOL Polska

  • Cigacice (pow. zielonogórski)

    Cigacice (pow. zielonogórski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Analiza biznesowa procesu logistycznego i praca w projektach nad jego zmianami,

  • Koordynowanie i nadzorowanie wdrożeń systemów informatycznych obsługujących proces sprzedaży w łańcuchu logistycznym – głównie SAP (moduły SD, PP, WMS, CRM),

  • Udział w analizie i planowaniu potrzeb dotyczących nowych systemów informatycznych lub rozwiązań procesowych,

  • Zarządzanie danymi w systemach wspomagających procesy łańcucha logistycznego,

  • Nadzorowanie i weryfikacja procesu rozliczania kosztów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Duże umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy z danymi, umiejętność mapowania procesów,

  • Znajomość systemów klasy ERP (mile widziany SAP) i doświadczenie we wdrożeniach funkcjonalności (mile widziane EDI, moduły: SD, PP lub CRM),

  • Umiejętności organizacyjne; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym,

  • Mile widziane umiejętności i doświadczenie uczestnictwa w projektach IT (lider projektu; kluczowy użytkownik,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym zespole,

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku),

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,

  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Darmowy dojazd do pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Informacja zwrotna

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Więcej na temat tej roli

Lubisz pracę z danymi? Interesują Cię nowe systemy i aplikacje? Nie przeraża Cię cyfrowa rewolucja? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na tym stanowisku będziesz mieć wpływ na to, co i jak dzieje się w firmie, bo teraz prawie wszystko dzieje się w systemach i cyfrowym przepływie danych. Od jakości Twojej pracy i zarządzanych przez Ciebie danych, zależeć będzie praca innych.