Specjalista ds. Logistyki Akademii Przyszłości (wolontariat)

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca i wspieranie w bieżących działaniach Koordynatora ds. Logistyki,

  • Organizacja szkoleń oraz wdrożeń wolontariuszy online,

  • Pomoc w organizacji wydarzeń w Województwie w obszarze logistycznym,

  • Pomoc w organizacji Weekendu Cudów Szlachetnej Paczki w województwie

Nasze wymagania

  • Rozumienie roli Specjalisty ds. Logistyki i wysoka motywacja do jej podjęcia,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Znajomość komunikatorów online lub gotowość do nauki ich funkcjonowania,

  • Dyspozycyjność (czas trwania edycji: czerwiec 2021-maj 2022),

  • Otwartość na ludzi,

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i chęć rozwoju,

  • umiejętność pracy w grupie, umiejętność budowania i utrzymywania relacji,

  • Konstruktywny sposób komunikowania się.

To oferujemy

  • Markę i zaufanie, jakim cieszą się Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości.

  • Bieżące wsparcie Koordynatora ds. Logistyki oraz zespołu Specjalistów. Dzięki temu Specjalista ds. Logistyki nie działa sam. W każdym momencie może się zwrócić o pomoc do swojego szefa, innych Specjalistów z danego województwa czy Polski lub bezpośrednio do Zespołu Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

  • System IT umożliwiający m.in. bieżący monitoring działań, raportowanie, koordynację działań na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim

  • Ofertę rozwojową obejmującą m.in. wdrożenie do roli (wdrożenie indywidualne przez szefa) oraz możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych. Pełnienie roli Specjalisty ds. Logistyki jest też okazją do rozwoju kompetencji, takich jak m.in. obsługa logistyczna szkoleń i eventów online, obsługa komunikatorów Discord, MS Teams czy praca w zespole.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Stowarzyszenie WIOSNA

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Jesteśmy organizatorami takich projektów społecznych jak SZLACHETNA PACZKA i PACZKI SPECJALISTYCZNE (tj. PACZKA SENIORÓW, PACZKA LEKARZY, PACZKA PRAWNIKÓW), czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. W naszych autorskich projektach najważniejszy jest Człowiek. Naszym celem jest, aby każdy wygrywał – Wolontariusz, Darczyńca, Rodzina w potrzebie. Projekty są systemowe – pomagamy tak, aby ta pomoc odniosła długofalowe skutki.

Przewiń do profilu firmy

Specjalista ds. Logistyki Akademii Przyszłości lub Szlachetnej Paczki jest członkiem zespołu logistyki prowadzonego przez Koordynatora ds. Logistyki, który realizuje działania logistyczne w zakresie wdrożeń i szkoleń, Weekendu Cudów, archiwizacji czy innych wydarzeń wojewódzkich.

Rola Specjalisty ds. Logistyki jest rolą wolontarystyczną i nieodpłatną.