Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Black Red White S.A.

  • Krakowska 83L, Andrychów
    Andrychów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krakowska 83L

Andrychów

Twój zakres obowiązków

  • Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

  • Organizacja transportu mebli tapicerowanych z zakładów produkcyjnych BRW Comfort do magazynów BRW SA

  • Wystawianie zleceń spedycyjnych

  • Rozliczanie tras – terminów i godzin dostaw, stawek za fracht

  • Przygotowanie specyfikacji na podstawie zamówień dla magazynu wyrobów gotowych, do kompletacji towaru dla poszczególnych tras

  • Opisywanie faktur transportowych i floty

  • Przygotowywanie raportów dotyczących obrotów magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe Logistyczne

  • Biegła znajomość pakietu office

  • Mile widziane doświadczenie logistyczne, związane z organizacją transportu oraz znajomością gospodarki magazynowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

  • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Dom, to nie tylko budynek i meble ale przede wszystkim ludzie. W Black Red White dbamy o to by nasi pracownicy z pasją i zaangażowaniem pracowali na wspólne dobro. Dzięki takim osobom tworzymy zgrany team, w którym każdy może mierzyć się z wyzwaniami, czerpać inspiracje i wykazywać przy realizowaniu powierzonych mu zadań. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią rodziny BRW.

Przewiń do profilu firmy