Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki

SOME KSW sp. z o.o.O firmie

  • Bełchatów
    Bełchatów, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza stanów magazynowych i zapotrzebowania
  • Składanie oraz monitorowanie zamówień
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami na całym świecie, poprzez potwierdzenie dostępności towaru oraz organizację wysyłek
  • Rozwiązywanie problemów i niezgodności ze strony dostawców
  • Tworzenie i analizowanie raportów SAP dotyczących sprzedaży z klientami i półproduktów z dostawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z logistyką (planowanie, zakupy, obsługa klienta, transport)
  • Wykształcenie wyższe logistyczne lub pokrewne (mile widziane)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel w stopniu średniozaawansowanym)
  • Praktyczna wiedza z zakresu SAP WM/SD będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne i zdolność do wyszukiwania i gromadzenia informacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wstępnych i rocznych
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, premie i paczki świąteczne, imprezy integracyjne)

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

SOME KSW sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się europejska firma poszukuje Specjalisty ds. Logistyki dla swojego zakładu w Polsce. Spółka zajmuje się produkcją metalowych elementów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Specjalista ds. logistyki, Bełchatów