Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

SCHODY CHUDZIŃSKIO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Schody-Chudziński producent schodów w Choroszczy poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Choroszcz

Zakres obowiązków:

  • planowanie montaży schodów oraz napraw serwisowych – ustalanie terminów, nadzór nad dokumentacją, kontrola wysyłek/dostaw materiałów
  • rezerwowanie noclegów
  • obsługa brygad montujących schody
  • utrzymywanie relacji z klientami zewnętrznymi - obsługa klientów i udzielanie informacji o usługach firmy (telefoniczna, mailowa)
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft office
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, zdolność szybkiego uczenia się
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, skrupulatność i systematyczność
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o prace na pełny etat
  • dofinansowanie karty MultiSport
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy