Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Ruch S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie koordynacji i bieżącego raportowania w obszarze działania Centrum Logistycznego

  • Obsługa systemów operacyjnych

  • Obsługa reklamacji w procesie łańcucha dostaw

  • Prowadzenie bieżącej komunikacji i rejestrów w zakresie powierzonych obowiązków

  • Zapewnienie bieżącej obsługi i komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Utrzymanie kluczowych wskaźników efektywności

  • Egzekwowanie wysokich standardów obsługi klientów od kontrahentów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą podwykonawców

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i zespołu

  • Umiejętności koordynowania zróżnicowanymi zespołami i motywowania do osiągania celów

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi Klienta

Mile widziane

  • Znajomość systemów SAP, WMS, TMS

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta MultiSport, System Kafeteryjny MyBenefit, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie

  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • System Kafeteryjny MyBenefit

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczki, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Przewiń do profilu firmy