Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

UNIHOUSE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zamówienia materiałów na potrzeby produkcji

  • Monitorowanie i koordynowanie dostaw materiałów

  • Monitorowanie stanów magazynowych, w tym obsługa systemu do zrządzania gospodarką magazynową oraz kontrola wskaźników

  • Koordynowanie i monitorowanie transportu wyrobów fabryki

  • Optymalizacja kosztów transportu, negocjacje cenowe z dostawcami

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych w zakresie dokonywanych zakupów towarów i usług

  • Bieżąca współpraca z innymi działami fabryki

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Wiedza ogólnobudowlana, znajomość procedur celnych, wiedza w zakresie transportu drogowego i morskiego

  • Obsługa urządzeń biurowych MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Proaktywność i zaangażowanie, nastawienie na realizację celów

  • Dodatkowym atutem będą: dodatkowym znajomość systemów produkcyjnych ERP

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w Bielsku Podlaskim; zapewniamy bezpłatny transport w obie strony z Białegostoku

  • Godziny pracy 7.00-15.00

  • Rozwój, szkolenia finansowane przez firmę

  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)

  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do #Unikalnych w UNIHOUSE S.A. zajmującego się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej, nadających się do realizacji hoteli i moteli, budynków wielorodzinnych, akademików, szkół i przedszkoli, przychodni oraz domów opieki.

Przewiń do profilu firmy