Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Plum Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent zaawansowanej  elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu MS-Office,
  • Sumienność, kreatywność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zadania:

  • Zamawianie materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych,
  • Organizacja i nadzór nad logistyką dostaw,
  • Monitorowanie potrzeb w zakresie materiałowym,
  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi,
  • Nadzór nad terminowością i jakością dostaw.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do posiłków—lunching.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV. Przez PLUM Sp. z o. o. z siedzibą w Ignatkach przy ul. Wspólnej 19 w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia woli.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy