Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

Granma Projekt System sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie procesów i zleceń logistycznych,

  • planowanie i organizowanie transportu i dostaw,

  • weryfikacja rynku transportowego pod kątem optymalizacji kosztów dostaw

  • zapewnienie efektywnych i terminowych dostaw materiałów na produkcję,

  • współpraca z działem produkcji i sprzedaży w zakresie działań logistycznych – nadzór nad harmonogramem dostaw

  • tworzenie i uzupełnianie zestawień (MS Excel)

  • przygotowywanie analiz i raportów

  • obsługa reklamacji transportowych,

  • awizowanie i rejestracja dostaw w systemach klientów.

Nasze wymagania

  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( najlepiej w firmie produkcyjnej),

  • wykształcenie kierunkowe: logistyka, transport, spedycja,

  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT lub Comarch

  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word)

  • swobodne poruszanie się po giełdzie transportowej

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków

  • zdolność planowania i organizowania pracy własnej

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym

  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku

  • stanowisko o wysokim stopniu samodzielności w firmie

  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze,