Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

ENCHEM POLAND sp. z o.o.O firmie

ENCHEM POLAND sp. z o.o.

Seulska 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie

  • Koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia

  • Współpraca z dostawcami i klientami firmy

  • Zapewnienie, organizacja i nadzór nad środkami, procesem transportu w firmie

  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej

  • Kontrola dokumentów wysyłkowych, poszerzanie bazy danych przewoźników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w Logistyce

  • Znajomość j. angielskiego (komunikatywne)

  • Dobra znajomość programu MS Excel

  • Znajomość ogólnych zasad funkcjonowania magazynu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Bezpłatne ubezpieczenie medyczne złoty pakiet (po okresie próbnym)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w miłej atmosferze

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w nowej międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.