Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki - blacha

PROMA POLANDO firmie

  • Murarska 17, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PROMA POLAND

Murarska 17

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zapotrzebowań materiałowych oraz programowanie dostawców materiałów metalowych,

  • Organizacja i koordynacja transportów,

  • Współpraca z podwykonawcami,

  • Bieżący kontakt z produkcją oraz planowaniem,

  • Kontrola realizacji programów dostaw oraz kontrola wskaźników logistycznych,

  • Współpraca z magazynem oraz zgłaszanie reklamacji logistycznych do dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku logistyka),

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki, w branży automotive, przy zarządzaniu dostawcami materiałów stalowych,

  • Wysokie umiejętności analityczne,

  • Znajomość języka włoskiego lub angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,

  • Znajomość excel (tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe, funkcje),

  • Znajomość SAP moduł MM.