Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

BIOSYSTEM S.A.

3 4004 200 brutto / mies.

Fabryczna 5

Bolęcin (pow. chrzanowski)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie dostaw zużytego sprzętu do Zakładu Przetwarzania Biosystem SA w Bolęcinie z terenu całej Polski, przy użyciu własnego taboru (12 pojazdów) oraz transportu zewnętrznego

  • obsługa programu wagowego oraz programów logistycznych

  • prowadzenie dokumentacji transportowej ( listy przewozowe, wz, kwity wagowe itp. )

  • współpraca z działem handlowym

  • praca w czteroosobowym zespole

  • możliwość pracy w systemie dwuzmianowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • znajomość topografii Polski

  • samodzielność i dokładność

  • zdolności organizacyjne

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • motywacyjny system premiowy

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • niezbędne szkolenia stanowiskowe

  • bardzo dobre warunki socjalne

  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Zakład Przetwarzania ZSEiE Biosystem S.A. to zakład zajmujący się demontowaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (głównie lodówek, pralek, telewizorów, monitorów, małego AGD).

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w recyklingu, o stabilnej pozycji na rynku, działającą zgodnie z wszelkimi przepisami z zakresu ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy