Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie dostaw części do Klienta zgodnie z planowaną data dostawy i ilością.

  • Monitorowanie prognoz i zamówień od Klientów – przeprowadzanie niezbędnych analizy.

  • Kontakt z klientem w powierzonym zakresie.

  • Kontrola i zarządzanie zapasami wyrobów gotowych w magazynie i transporcie.

  • Optymalizacja poziomu zapasów w łańcuchu dostaw.

  • Opracowywanie raportów forecast, MPM, budżety, itp.

  • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego.

  • Planowanie produkcji bazując na prognozach i zamówieniach klienta.

  • Kontrola i weryfikacja wykonania planu produkcji.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z logistyką w firmie produkcyjnej.

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe– preferowane logistyka/zarządzanie produkcją.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

  • Sumienność, terminowość i dokładność.

Mile widziane

  • Znajomość systemów klasy ERP.

To oferujemy

  • Pracę w branży motoryzacyjnej dla kluczowych graczy rynku motoryzacyjnego.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu nowych produktów i procesów produkcyjnych w ramach realizowanych projektów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie.

  • Pracę w charakterze projektowym.

  • Realny wpływ na rozwój firmy – możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań.

  • Szkolenia i rozwój zawodowy – w ramach realizowanych projektów jako specjalista/ ekspert lub w ramach ścieżki operacyjnej związanej z zarządzaniem projektami jakościowymi w branży motoryzacyjnej.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk Aplikuj.

Zapewniamy kontakt z każdym kandydatem.

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania.

Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta.

Obecnie – w związku z rozwojem naszej firmy – poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: praca projektowa

Przewiń do profilu firmy