Specjalista ds. logistyki (budownictwo drogowe)

  • Halinów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLAQUA Sp. z o.o.

    W związku z prowadzonym projektem budowy autostrady A2, do biura budowy w Halinowie poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    ZADANIA:

    • zapewnienie właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu;
    • udział w procesie negocjacji warunków umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;
    • monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy;
    • nadzór nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych;
    • współpraca z działem produkcji oraz kierownictwem budowy.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie - preferowane wyższe;
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie budowlanej;
    • zainteresowanie branżą budowlaną (projekty infrastrukturalne) lub doświadczenie w tej branży - jako ważny atut;
    • dobra organizacja pracy własnej;
    • orientacja na realizację celów;
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • pakiet benefitów.