Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

ABRAMCZYK Sp. z o.o.O firmie

ABRAMCZYK Sp. z o.o.

Inflancka 7

Bydgoszcz

ABRAMCZYK Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która jest liderem na rynku mrożonych ryb i owoców morza w Polsce. W ciągu roku dostarczamy Polakom ponad 125 000 000 filetów najsmaczniejszych gatunków ryb oraz owoce morza z różnych rejonów świata. Produkty firmy ABRAMCZYK dostępne są w około 10 000 sklepów na terenie całego kraju. Współpracujemy z większością sieci handlowych i dystrybutorów w Polsce oraz z wybranymi sieciami handlowymi w Europie.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy osoby z doświadczeniem marketingowym na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie drogowym oraz morskim.
  • Planowanie i organizacja w zakresie transportu międzynarodowego oraz krajowego.
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych.
  • Optymalizacja kosztów transportowych, negocjacje usług transportowych.
  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów, Działem Handlowym oraz Działem Planowania Produkcji.
  • Współpraca z Agencjami Celnymi, kontrola i organizacja odpraw celnych.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Kontrola i dbałość o poprawny obieg dokumentacji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki.
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z logistyką oraz odprawą celną.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność sprawnego.
  • Zdolności matematyczne.
  • Zorientowanie na zadania i dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Transport).

BENEFITY ABRAMCZYK TEAM:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Szkolenia i możliwości awansu
  • Imprezy integracyjne
  • Paczka darmowych ryb co miesiąc
  • Sezonowe warzywa i owoce
  • i wiele, wiele innych...

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji
z nazwą stanowiska w tytule wiadomości klikając:

Osoby składające CV na w/w rekrutację jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz.1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne