Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Fado Sp. z o.o.O firmie

  • Solna 7a, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fado Sp. z o.o.

Solna 7a

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Logistyka magazynu

  • Optymalizacja produktów i opakowań

  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

  • Redukowanie zapasów

  • Zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie

  • Koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia

  • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki

  • Odpowiedzialność za organizację, planowanie i kontrolę pracy

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe

  • Doświadczenie minimum 5 lat (Warunek konieczny)

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Obsługa komputera MS Office

  • Osoba na tym stanowisku powinna cechować się strategicznym myśleniem, kreatywnością i inicjatywą w działaniu oraz doskonałymi zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnością pracy w grupie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet socjalny

Fado Sp. z o.o. działa na rynku od 1984 roku, jest firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonywania form wtryskowych, produkcji detali z tworzyw sztucznych oraz druku 3D.

Przewiń do profilu firmy