Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Grupa IZOBLOKO firmie

Grupa IZOBLOK

Legnicka 15

Chorzów

IZOBLOK SA – jesteśmy liderem europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego na rzecz branży motoryzacyjnej; jako jedyna firma w Polsce możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przetwarzania EPP; dysponujemy najnowszymi technologiami oraz doświadczeniem zdobytym przez lata na najtrudniejszych europejskich rynkach; współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi; posiadamy swoje zakłady produkcyjne w Polsce i w Niemczech.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. LogistykiNumer ref.: SL/01

Obowiązki:

  • Planowanie i realizacja łańcucha dostaw wyrobów gotowych.
  • Bieżący kontakt z dostawcami i klientami firmy.
  • Monitoring realizacji produkcji dla klienta oraz analiza wszelkich zagrożeń związanych z terminowością realizacji zleceń.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem realizacji dostaw wyrobów gotowych.
  • Planowanie, zamawianie i kontrola obiegu kontenerów.
  • Odprawy celne, kontakt z agencjami celnymi.
  • Negocjacje cen transportu wyrobów gotowych.
  • Sporządzanie dokumentacji zgodnie z systemem jakości.
  • Terminowe kompletowanie i przekazywanie dokumentów sprzedaży.
  • Kreowanie nowych i optymalizowanie istniejących rozwiązań w obszarze logistyki.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe kierunkowe.
  • Roczne doświadczenie w zarządzaniu procesem logistycznym w spółce produkcyjnej – mile widziane doświadczenie w firmie branży automotive.
  • Znajomość przebiegu procesu logistycznego w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość procedur transportowych i celnych.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, w tym negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dobrym.
  • Znajomość i obsługa zintegrowanych systemów ERP.
  • Znajomość systemów IATF 16949 i ISO 14001.
  • Prawo jazdy Kat. B.
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Jeśli chcesz się rozwijać, korzystać z profesjonalnych szkoleń i naszej wiedzy;
jeśli chcesz pracować z topowymi markami w branży motoryzacyjnej (Jaguar, Ford, Volkswagen);
jeśli chcesz mieć dostęp do unikatowej technologii;
obejrzyj film i DOŁĄCZ DO NAS!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne