Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzasz zespołem osób, na budowę którego masz istotny wpływ,
  • Organizujesz pracę zespołu logistyki z zachowaniem wysokiej jakości i wydajności,
  • Rozwijasz i usprawniasz procesy zachodzące w podległym Ci obszarze,
  • Analizujesz i raportujesz dane zarządcze dotyczące Twojego obszaru.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i na podobnym stanowisku,
  • Swobodnie poruszasz się w systemach MS Office (zwłaszcza excel),
  • Sprawnie działasz w zakresie planowania i analizy danych,
  • Jesteś komunikatywny, samodzielny, umiesz pracować w zespole,
  • Chętnie proponujesz nowe rozwiązania i z ciekawością sprawdzasz różne opcje działania,
  • Masz aktywne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły,
  • Unikalna okazja do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów,
  • Pracę, w której wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,
  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce,
  • Miejsce pracy – Katowice, tuż obok dużego węzła komunikacyjnego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Specjalista ds. Logistyki, Chorzów