Specjalista ds. Logistyki - Customer Contact

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 06.12.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds. Logistyki (Customer Contact)
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • Codzienny operacyjny kontakt z Klientem.
  • Kontrola poprawności rejestracji zamówień od Klientów.
  • Przygotowanie planu produkcji w oparciu o zamówienia Klientów.
  • Monitorowanie portali Klienta.
  • Analiza przyczyn reklamacji logistycznych.
  • Planowanie i monitorowanie realizacji dostaw do Klientów.
  • Przygotowanie danych do prognoz średnioterminowych.
  • Ścisła współpraca z obszarami produkcji i magazynem.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop, telefon komórkowy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym koncernie,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyczne, ekonomiczne.
  • Preferowane doświadczenie w obszarze obsługi Klienta lub planowana produkcji, wskazane w branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.
  • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point).
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole, stanowczość, konsekwencja, elastyczność w działaniu oraz zaangażowanie.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się