Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki - Customer Contact

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Logistyki (Customer Contact)
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Zakres obowiązków:

    • Codzienny operacyjny kontakt z Klientem.
    • Kontrola poprawności rejestracji zamówień od Klientów.
    • Przygotowanie planu produkcji w oparciu o zamówienia Klientów.
    • Monitorowanie portali Klienta.
    • Analiza przyczyn reklamacji logistycznych.
    • Planowanie i monitorowanie realizacji dostaw do Klientów.
    • Przygotowanie danych do prognoz średnioterminowych.
    • Ścisła współpraca z obszarami produkcji i magazynem.

    W zamian za zaangażowanie oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop, telefon komórkowy,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym koncernie,
    • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki logistyczne, ekonomiczne.
    • Preferowane doświadczenie w obszarze obsługi Klienta lub planowana produkcji, wskazane w branży motoryzacyjnej.
    • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.
    • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point).
    • Znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętność pracy w zespole, stanowczość, konsekwencja, elastyczność w działaniu oraz zaangażowanie.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.