Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Dębica, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Hutchinson, Zakład Dębica, Zawada 79N gdzie produkowane są elementy uszczelnień karoseryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zawada 79N k. Dębicy

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie dostaw produktów do klientów zgodnie z zamówieniami,
  • Utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami,
  • Monitorowanie prognoz i zamówień od klientów – przeprowadzanie niezbędnych analiz i działań,
  • Wsparcie w zakresie planowania produkcji oraz kontrola i weryfikacja wykonania planu produkcyjnego,
  • Zamawianie komponentów w oparciu o plany produkcyjne,
  • Nadzór i zamawianie opakowań seryjnych pod potrzeby klienta, okresowa inwentaryzacja
  • Aktualizacja wskaźników logistycznych,
  • Zarządzanie danymi oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów i narzędzi planistycznych
  • Implementacja nowych i rozwijanie wprowadzonych już narzędzi Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne, obsługi klienta)
  • Dobra znajomość języka francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę i dużą autonomię
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Bogaty pakiet socjalny

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
bottom