Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

ZOTEFOAMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Specjalisty ds. Logistyki odpowiedzialnego za organizację, planowanie oraz przepływ surowców na poziomie grupy, planowanie produkcji, wysyłki do klientów. Specjalista ds. Logistyki będzie również odpowiedzialny za współpracę z klientami, dostawcami surowców i produktów, materiałów do produkcji oraz zarządzanie zasobami magazynu.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie o specjalności logistycznej – mile widziane

  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na zbliżonym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami zarządzaniu systemami logistycznymi

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Znajomość narzędzi LEAN Management

  • Samodzielność w podejmowaniu inicjatywy

  • Umiejętność podejmowania inicjatywy i proaktywnego działania

  • Dobra praca w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie finansowanego przez pracodawcę

  • Posiłki w zakładzie z miesięcznym dofinansowaniem w wysokości 150 zł

  • Dodatkowe benefity w ramach funduszu socjalnego

  • Możliwości rozwoju w nowo wybudowanym zakładzie produkcyjnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ZOTEFOAMS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zotefoams jest pionierem i światowym liderem w produkcji materiałów komórkowych, pianki, z siedzibą główną w Londynie.

Zotefoams zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem specjalistycznych pianek do codziennego użytku. Przez prawie 100 lat stwarzamy rozwiązania, dzięki którym nasi klienci mogą stać się bardziej konkurencyjni na rynku. Nasza dzisiejsza pozycja lidera opiera się na naszym portfolio zróżnicowanych produktów, doskonałości technologicznej i pracą z wyjątkowymi ludźmi.

Nowo wybudowany zakład w Skarbimierzu rozpoczął produkcję w lutym 2021 w ramach kluczowego strategicznego posunięcia, jakim jest zwiększenie globalnych zdolności produkcyjnych i optymalizacja obsługi wielu klientów w Europie kontynentalnej.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy przysyłać CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.