Oferta pracy

Specjalista ds logistyki - dyspozycja materiałowa

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds logistyki (dyspozycja materiałowa)

Zakres obowiązków:

  • Dysponowanie materiałami produkcyjnymi
  • Zakładanie umów ramowych dla zewnętrznych dostawców,
  • Współpraca z działem zakupów w centrali Stuttgart
  • Zamawianie komponentów do produkcji (SAP)
  • Pozyskiwanie potwierdzeń zamówień od dostawców i kontrola ich terminowej realizacji
  • Uwrażliwianie dostawców na terminowe dostawy
  • Weryfikowanie poprawności ilościowej dostaw i zgodności cenowej
  • Wymiana danych z dostawcami na platformie SMB
  • Kooperacja z wydziałem transportowym dla in bound freights

Wymagania:

  • Wyksztalcenie średnie lub wyższe, preferowany kierunek z zapleczem logistycznym, zarzadzanie projektami,
  • Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenia w obszarze logistyki np. dyspozycja, planowanie, material/project management, engineering itp.
  • Znajomość języków obcych: j. polski oraz komunikatywny j. angielski lub j. niemiecki
  • Obsługa komputera: SAP, Excel, Outlook, Powerpoint,
  • Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Zgoda na zagraniczne wyjazdy służbowe
  • Doświadczenie w tzw. „greenfield” mile widziana
  • Proaktywny, zmotywowany, gotowy do pracy w elastycznych godzinach, reagujący szybko i dokładnie na krótkie terminy i stresujące sytuacje.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • HOME
    OFFICE
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy