Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki Dystrybucji

INTERSNACK POLAND

  • Promienistych 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Promienistych 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnia kompletności i terminowości dostaw surowca i komponentów

  • Organizuje transport wyrobu gotowego do magazynów zewnętrznych

  • Koordynuje działania na poziomie magazynów zewnętrznych na wszystkich etapach procesu magazynowania surowca i komponentów produkcyjnych w celu zapewnienia kompletności dostaw i przestrzegania zasad FEFO

  • Bieżąca kontrola rozliczeń z dostawcami zgodnie z procedurą firmy

  • Komunikacja z przewoźnikami w celu przekazania zleceń transportowych i śledzenia statusu realizacji wysyłki oraz wstępne rozliczanie faktur transportowych.

  • Przygotowuje magazyny zewnętrzne do inwentaryzacji w celu efektywnego jej przeprowadzenia

  • Aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających w obszarach logistyki dystrybucji w celu zapewnienia ciągłej poprawy ich efektywności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe. – min. licencjat (preferowane z obszaru Logistyki)

  • Min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie pakietu Excel)

  • Sumienność i dokładność w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole w międzynarodowej firmie

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Stałe zatrudnienie

  • Bonusy pozapłacowe: Multikafeteria, Multisport, Prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy