Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki Dystrybucji

  • Nałęczów, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ POLSKA S.A
    ODDZIAŁ NESTLÉ WATERS

    producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka,
    Nestlé Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Nałęczów

    Główne zadania:

    • Współpraca z firmami transportowymi w zakresie wynajmowania środków transportowych
    • Optymalizacja wykorzystania środków transportowych pod względem kosztowym i operacyjnym
    • Współpraca z innymi pionami, działami i oddziałami Spółki oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie organizacji i optymalizacji dostaw, wysyłek i poziomu zapasów
    • Stałe poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację procedur logistycznych

    Wymagania:

    • Min. 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako Specjalista ds. Logistyki Dystrybucji w Centrum Dystrybucyjnym
    • Chęć usprawniania istniejących procesów oraz narzędzi
    • Zdolności analityczne
    • Samodzielność i otwartość
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel (między innymi tabele przestawne)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z funduszu socjalnego)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.