Specjalista ds. Logistyki Dystrybucji

  • Słomniki, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słomniki

    Główne obowiązki:

    • Zapewnia kompletności i terminowości dostaw surowca i komponentów
    • Organizuje transport wyrobu gotowego do magazynów zewnętrznych
    • Koordynuje działania na poziomie magazynów zewnętrznych na wszystkich etapach procesu magazynowania surowca i komponentów produkcyjnych w celu zapewnienia kompletności dostaw i przestrzegania zasad FEFO
    • Bieżąca kontrola rozliczeń z dostawcami zgodnie z procedurą firmy
    • Komunikacja z przewoźnikami w celu przekazania zleceń transportowych i śledzenia statusu realizacji wysyłki oraz wstępne rozliczanie faktur transportowych.
    • Przygotowuje magazyny zewnętrzne do inwentaryzacji w celu efektywnego jej przeprowadzenia
    • Aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających w obszarach logistyki dystrybucji w celu zapewnienia ciągłej poprawy ich efektywności

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe. – min. licencjat  (preferowane z obszaru Logistyki)
    • Min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
    • Znajomość pakietu MS Office ( szczególnie pakietu Excel )
    • Sumienność i dokładność w działaniu

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom