Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843032"

    Koncern Cooper-Standard Automotive Int. jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki CSA Int. w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Myślenicach i Dzierżoniowie. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem działu Logistyki poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowisku:

    Miejsce pracy: Dzierżoniów
    nr ref.: SL/DZ/2015

    Główne zadania:

    • Realizacja wysyłek do klienta na czas i zgodnie z wymaganą ilością
    • Kontakt z klientami firmy (sprawy bieżące, reklamacje dostawcze)
    • Optymalizacja kosztów logistyki poprzez realizację projektów Lean
    • Przygotowywanie analiz oraz raportów logistycznych
    • Zapewnienie ciągłości produkcji w obszarze dostaw materiałów, zarządzanie zapasem na magazynie wyrobów gotowych oraz jego poziomem
    • Potwierdzanie i aktualizację statusów zamówień
    • Przygotowywanie dokumentów do wysyłki
    • Monitorowanie zdolności produkcyjnych
    • Współpraca z kierownikami działów w realizacji zadań produkcyjnych
    • Kontakt z dostawcami zewnętrznymi, customer service i innymi komórkami firmy Cooper Standard
    • Obsługa klientów obcojęzycznych w zakresie planowania, zarządzania i komunikacji
    • Organizowanie i koordynacja transportów międzynarodowych zgodnie z harmonogramem produkcyjnym,
    • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji transportowej, w tym eksportowej i importowej,
    • Dokonywanie zamówień transportu regularnego i alternatywnego.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie Logistyki
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
      w dziale Logistyki (preferowana branża motoryzacyjna)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel oraz systemów zintegrowanych MRP
    • Praktyczna znajomość programu SAP R3
    • Dobra znajomość języka  niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość zagadnień transportowych, procesów logistycznych, odpowiednich dokumentów (CRM, CIM, T1, B/L itp.),
    • Umiejętność organizowania transportu: drogowego i lotniczego.

    Ponadto od kandydatów oczekujemy:

    Umiejętności pracy w zespole, determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, systematyczności, dyspozycyjności, samodzielności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym,
    o ugruntowanej pozycji na rynku, dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

    Dodatkowo oferujemy:

    • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów
    • dofinansowany pakiet Multisport
    • pakiet medyczny LUX-MED
    • udział w imprezach integracyjnych o charakterze sportowym.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i list motywacyjnego na adres e-mail
    (prosimy o podanie w temacie nr ref.):

    rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com

    Z dopiskiem: Specjalista ds. Logistyki (SL/DZ/2015)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji i następnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.