Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki – ecommerce

Meblobranie.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z operatorami logistycznymi

  • Bieżąca współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi

  • Optymalizacja kosztów logistyczno-transportowych

  • Obsługa reklamacji logistycznych

  • Opracowywanie wzorców pakowania i transportu

  • Awizacja i przyjmowanie dostaw, wyjaśnianie rozbieżności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w logistyce ecommerce po stronie sklepu lub operatora logistycznego

  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy z liczbami

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel)

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu w biurze w Warszawie, na Woli

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Okazję do zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce (członek Izby Gospodarki Elektronicznej, coroczny laureat nagród biznesowych, m.in. Gazeli Biznesu, e-Gazeli Biznesu, Diamentów Forbesa)

  • Możliwość rozwoju w strukturach Spółki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Meblobranie.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oferujący meble i elementy wyposażenia wnętrz. Pokazujemy, że zakup tak trudnych i wyjątkowych produktów jak meble przez Internet jest możliwy! Jesteśmy liderem w internetowej sprzedaży mebli i akcesoriów ogrodowych, intensywnie rozwijając kategorie produktów przeznaczonych do domu i biura.

Przewiń do profilu firmy