Oferta pracy

Specjalista ds logistyki (Focus: Transport)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola transportu inbound

  • Freight clearing – wyjaśnianie odchyleń faktur transportowych,

  • Ścisła współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczania fa. transportowych,

  • Monitorowanie i proces poprawy jakości danych na platformie IBL (dane VDA4921),

  • Kontrola prawidłowości przeprowadzonych transportów,

  • Monitorowanie i kontakt z usługodawcą magazynu konsolidacyjnego Cross Dock,

  • Współpraca ze spedycjami,

  • Organizacja transportów specjalnych.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie średnie lub wyższe, preferowany kierunek z zapleczem logistycznym, zarządzanie projektami,

  • Doświadczenie: 2-3 letnie doświadczenie w obszarze logistyki np. dyspozycja, planowanie, transport management, etc.

  • Znajomość jezyków obcych: j. polski oraz komunikatywny j.angielski lub j.niemiecki,

  • Obsługa komputera: SAP, Excel, Outlook, Powerpoint,

  • Orientacja na rezultaty, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,

  • Zgoda na zagraniczne wyjazdy służbowe,

  • Doświadczenie w tzw. „greenfield” mile widziana,

  • Proaktywny, zmotywowany, gotowy do pracy w elastycznych godzinach, reagujący szybko i dokładnie na krótkie terminy i stresujące sytuacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • pakiet relokacyjny