Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.kO firmie

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

Elbląska 110

Gdańsk

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • Wprowadzanie i obróbka danych w programach komputerowych
  • Nadzór nad dokumentami działu potwierdzającymi przyjęcie i wydanie towarów do/z magazynów
  • Nadzór nad rozmieszczaniem towarów składowanych w magazynie
  • Zapewnienie wymiany informacji między firmą a Klientami
  • Wyjaśnianie uwag, reklamacji.
  • Kontrola i wspieranie operacji wykonywanych dla Klientów.
  • Przygotowywanie raportów jakościowych dla Klientów
  • Docelowo pełnienie funkcji Key usera systemu LFS

Oczekiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w systemach typu WMS
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Elastyczność, entuzjazm i nastawienie do pracy z Klientem
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: nieodpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karty świąteczne
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej
  • Miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata.

Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

www.hellmann.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy