Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki

RIVERDI Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

RIVERDI Sp. z o. o. Sp. k.

Nowy Świat 36

Osowa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie transportów i rozwiązywanie problemów transportowych,
  • Ścisła współpraca z przewoźnikami,
  • Kontakt z agencjami celnymi,
  • Tworzenie dokumentów oraz raportów transportowych,
  • Rejestracja danych w systemie ERP,
  • Kontrola faktur transportowych,
  • Wsparcie dla działu Order Processing,
  • Ścisła współpraca z działem Order Processing, Magazynem i innymi działami firmy,
  • Raportowanie o wynikach pracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w logistyce i transporcie,
  • Posiadasz znajomość systemów WMS, ERP i programu MS Excel,
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Wykazujesz się starannością, dokładnością i rzetelnością w wykonywaniu zadań,
  • Charakteryzujesz się dobrą organizacją pracy,
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Realny wpływ na kształt firmy ze względu na płaską strukturę organizacyjną,
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach przemysłowych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • Możliwość nauki języków obcych,
  • Bezpłatny parking na terenie firmy,
  • Dostęp do firmowej biblioteki,
  • Świeże owoce oraz kawę i szeroki wybór herbat :),
  • Po upływie 3-miesięcznego okresu próbnego: Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

At Riverdi, we employ the latest display technologies to help engineers and designers achieve their goal: ship products that provide the best possible user experience.

Capacitive touchscreens and smart displays have become the norm for high-performance human machine interfaces.

But with so many display technologies available, building the right combination of screen, processor, panel and coating that fit within a target bill of material can be difficult.

That’s why here at Riverdi we focus on solutions. Modifying our products to support the requirements of customers is our specialty.

Specjalista ds. logistyki, Nowy Świat 36, Osowa, Gdańsk