Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

MOWIO firmie

MOWI

aleja Grunwaldzka 415

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie terminowych realizacji dostaw oraz minimalizacja kosztów transportu
  • wystawianie dokumentów magazynowych (wydania, przyjęcia, RW, MM)
  • weryfikowanie faktur transportowych
  • organizowanie zwrotów, przekierowań oraz ich nadzór
  • współpraca z działem reklamacji w zakresie wyjaśnienia reklamacji z Przewoźnikami
  • współpraca z firmami transportowymi, magazynami zewnętrznymi
  • przygotowywanie zestawień i raportów za pomocą arkusza kalkulacyjnego
  • rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, logistyka lub pokrewne)
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wysokie zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemu ERP
  • znajomość Power Query będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
  • wdrożenie do nowej roli i wsparcie merytoryczne zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Specjalista ds. Logistyki, aleja Grunwaldzka 415, Oliwa, Gdańsk