Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

FIGEL Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zakupy towarów i usług,

  • Sporządzanie zapytań ofertowych i analiza ofert,

  • Współpraca z dostawcami i przewoźnikami,

  • Realizacja reklamacji,

  • Wprowadzanie dostaw do systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Bardzo sprawna obsługa komputera,

  • Skrupulatność, szybkie tempo pracy.

To oferujemy

  • Pracę w dobrze zorganizowanej, stabilnej firmie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z systemem premiowym

  • Dobrą atmosferę w zespole

  • Zdrowotne ubezpieczenie grupowe

  • Pełne szkolenie stanowiskowe

  • Miejsce pracy: Gdańsk Matarnia – 200m od PKM Gdańsk Matarnia

FIGEL Sp. z o. o. jest producentem sprzętu spawalniczego i jednocześnie przedstawicielem krajowych i zagranicznych firm, będących liderami technologii spawania. Specjalizujemy się przede wszystkim w bezpośredniej obsłudze dużych i średnich firm. W skład naszego doświadczonego zespołu (obecnie ok. 40 osób) wchodzą inżynierowie spawalnicy. Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością opartym na normie ISO 9001:2015. Jesteśmy firmą z ponad 60-letnim doświadczeniem, co dowodzi naszej stabilności na rynku oraz wysokiego zorganizowania wewnątrzstrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy