Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds logistyki

PGL POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PGL Poland jest dynamicznie rozwijającą się spółką, budującą swoją pozycję w Polsce i Europie. Stawia sobie za cel dołączenie do grona globalnie rozpoznawalnych firm, opartych na nowoczesnym podejściu do biznesu i gotowości do podjęcia każdego wyzwania. Firma wywodzi się z Korei Płd i posiada kilkanaście oddziałów na całym świecie. Osiąga sukces poprzez opracowanie i dostarczenie klientom usług spełniających ich indywidualne potrzeby. W związku z rozwojem działu poszukujemy osoby na niżej wymienione stanowisko.

Praca w systemie 2 zmianowym:
06.00-14.00, 14.00-22:00

Obowiązki:

  • Organizacja i nadzorowanie transportu z magazynu własnego oraz wynajmowanych obiektów
  • Komunikacja z klientami oraz kontrahentami również w języku angielskim
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Rejestrowanie kosztów operacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej
  • Praca na dedykowanym systemie komputerowym oraz pakiecie biurowym
  • Przygotowywanie zleceń odpraw celnych
  • Kontrola dokumentacji celnej
  • Kontrola wejść i wyjść towaru
  • Sporządzanie raportów stanów magazynowych
  • Praca w systemie WMS
  • Pozostałe czynności związane z obsługą magazynu od strony administracyjno-biurowej

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z transportem drogowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętnośc pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Język Rosyjski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana - znajomość zasad i standardów pracy na magazynie czasowego składowania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i międzynarodowym środowisku

Ogłoszenie archiwalne