Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

GDA Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmujemy się produkcją materiałów hydroizolacyjnych zgodnie z certyfikowanym systemem jakości i zakładowej kontroli produkcji.

Produkty sprzedawane są na całym świecie. Posiadają certyfikaty niezależnych laboratoriów polskich i zagranicznych.

Zatrudniamy ponad 30 osób, które tworzą zgrany zespół. Mamy kontakty handlowe z prawie wszystkimi krajami europejskimi, USA, Ameryką Południową, Australią, Azją.

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizacja zaopatrzenia produkcji i dystrybucji wyrobów gotowych,
  • Kontrola stanów magazynów surowców potrzebnych do produkcji,
  • Organizacja zaopatrzenia materiałów dodatkowych,
  • Organizacja transportu – współpraca z firmami transportowymi i spedycyjnymi obsługującymi dostawy towarów,
  • Stały kontakt z dostawcami z różnych krajów i kontynentów,
  • Tworzenie oraz wysyłanie zamówień do dostawców,
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej dostaw,
  • Pomoc przy kompletowaniu dokumentów pod kątem dowodów realizacji zamówień sprzedaży,
  • Optymalizacja kosztów transportowych i logistycznych (wyszukiwanie najlepszych ofert),
  • Współpraca z innymi działami w firmie – magazyn, księgowość, produkcja, sprzedaż,
  • Pomoc przy planowaniu i organizowaniu wysyłek wyrobów gotowych,
  • Kontakt z odbiorcami, pomoc przy obsłudze posprzedażowej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Ciekawą, rozwijającą pracę w oparciu o szerokie kontakty z zagranicą,
  • Pomoc w opanowaniu zakresu obowiązków,
  • Wynagrodzenie brutto 4.000 zł - 5.000 plus premia uznaniowa (do 20% wynagrodzenia brutto),
  • Umowę o pracę z wszelkimi świadczeniami pracowniczymi.

Ogłoszenie archiwalne