Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Północna 11, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

Północna 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowego i optymalnego przewozu ładunków do klientów i od dostawców.

  • Koordynowanie procesów logistycznych związanych z przewozem towarów.

  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem wysyłek

  • Wyszukiwanie na rynku dostawców usług spedycyjnych i przewozowych

  • Negocjowanie cen usług

  • Uzgadnianie z odbiorcami instrukcji wysyłkowych

  • Rozliczanie dostawców usługi w oparciu o ustalone ceny, jakość i terminowość wykonania usługi, udokumentowane koszty przestoju zawinione przez Franke bądź odbiorcę towaru

  • Przekazywanie prowadzącemu projekt (Market Managerowi/Project Managerowi) informacji o kosztach transportu i kosztach przestoju

  • Dokumentowanie dokonywanych wysyłek

  • Monitorowanie zmian na rynku usług transportowych

  • Dbałość o aktualizowanie bazy danych dostawców usług logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Język angielski - znajomość bardzo dobra

  • Prawo jazdy kat. B

  • Excel, Word – poziom dobry

  • Znajomość procesów logistycznych

  • Znajomość zasad dokumentowania obrotu towarowego (faktury)

  • Znajomość rynku dostawców usług logistycznych

  • Znajomość prawa transportowego

  • Wiedza z zakresu negocjacji (zakup usług)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • pyszna kawa z naszych ekspresów

  • ICAS - wsparcie psychologiczne lub prawne dla pracowników