Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

Północna 11

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowego i optymalnego przewozu ładunków do klientów i od dostawców.
  • Koordynowanie procesów logistycznych związanych z przewozem towarów.
  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem wysyłek
  • Wyszukiwanie na rynku dostawców usług spedycyjnych i przewozowych
  • Negocjowanie cen usług
  • Uzgadnianie z odbiorcami instrukcji wysyłkowych
  • Rozliczanie dostawców usługi w oparciu o ustalone ceny, jakość i terminowość wykonania usługi, udokumentowane koszty przestoju zawinione przez Franke bądź odbiorcę towaru
  • Przekazywanie prowadzącemu projekt (Market Managerowi/Project Managerowi) informacji o kosztach transportu i kosztach przestoju
  • Dokumentowanie dokonywanych wysyłek
  • Monitorowanie zmian na rynku usług transportowych
  • Dbałość o aktualizowanie bazy danych dostawców usług logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski - znajomość bardzo dobra
  • Prawo jazdy kat. B
  • Excel, Word – poziom dobry
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Znajomość zasad dokumentowania obrotu towarowego (faktury)
  • Znajomość rynku dostawców usług logistycznych
  • Znajomość prawa transportowego
  • Wiedza z zakresu negocjacji (zakup usług)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pyszna kawa z naszych ekspresów
  • ICAS - wsparcie psychologiczne lub prawne dla pracowników

Specjalista ds. Logistyki, Północna 11, Gdynia