Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Gutenberga 6, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa operacyjna procesów dystrybucji

  • Organizacja transportu materiałów oraz wyrobów

  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji transportowej

  • Obsługa przesyłek kurierskich

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi oraz z dostawcami pozostałych usług logistycznych w kraju i zagranicą

  • Aktualizacja danych dotyczących wysyłek w systemie klasy ERP

  • Generowanie dokumentów logistycznych

  • Przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych importowych i eksportowych

  • Bezpośrednia współpraca z magazynem

  • Współpraca z innymi działami spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze logistyki przedsiębiorstwa produkcyjnego - min. 3 lata

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami/klientami (poziom B2)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość systemu klasy ERP umożliwiająca samodzielną pracę

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Wiedza operacyjna w zakresie obsługi procesów w łańcuchu dostaw (w szczególności transportu)

  • Dobra znajomość zagadnień celnych oraz reguł Incoterms, wykorzystywanych w obrocie towarowym

  • Praktyczna znajomość procesów logistycznych zachodzących w firmie produkcyjnej (powiązania pomiędzy sprzedażą, logistyką i produkcją)

  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę zespołową

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy

  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity

  • Pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie kwalifikacyjne

3

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.

Dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy